Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Warunki dostawy

Towar zamówiony w sklepie internetowym e-kapi.pl dostarczamy kurierem DPD oraz Pocztą Polską.

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, forma płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki)
- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (min. 24 godz. kurier)

Przy składanym zamówieniu, pojawia się informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi lub poczcie do momentu doręczenia.

Cenę dostawy mogą Państwo sprawdzić klikając w swój koszyk. Jest ona zależna od wagi paczki, każdy towar w naszym sklepie ma podaną swoją wagę w opisie przedmiotu. Poniżej przedstawiamy standardowy cennik dostaw:

Kurier FEDEX – paczki do 30 kg: 14 zł

Poczta Polska – przesyłka priorytetowa: cena uzależniona jest od wagi paczki:

                                                                       0 – 0,4 kg : 7 zł

                                                                       0,4 – 1 kg : 10 zł

                                                                       1 – 2 kg : 13 zł

W przypadku niestandardowych zamówień, cenę dostawy ustalamy indywidualnie.W przypadku towaru z odbiorem osobistym w naszej siedzibie, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Wyróżniamy następujące terminy dostaw:

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 24 godz.

Towar dostępny jest w naszym magazynie. Zamówienie zrealizowane do godziny 14:00 (w dni robocze poniedziałek - piątek) jest wysyłane tego samego dnia. Kupujący otrzyma paczkę następnego dnia roboczego do godziny 17:00 lub w poniedziałek do godziny 17:00 w przypadku złożenia zamówienia w piątek. Dotyczy zamówień, w których jako formę płatności wybrano "Pobranie". W przypadku zaznaczenia płatności "Przelew na konto" lub "Zakupy na raty" czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas wpłynięcia przelewu na nasze konto i jego zaksięgowanie w programie sprzedaży lub o czas otrzymania kredytu i dostarczenia podpisanych dokumentów do firmy - w przypadku zakupów na raty.

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 2-3 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 1-2 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 3-4 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 2-3 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

» towar wysyłamy zwykle w ciągu 5-7 dni

Towar nie jest aktualnie dostępny w naszym magazynie. Sprowadzany jest tylko na zamówienie. Przewidywany czas sprowadzenia do magazynu wynosi 4-6 dni roboczych od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. W dniu wprowadzenia towaru na stan magazynowy i przy dostępności pozostałych zamawianych produktów, zamówienie jest realizowane i przekazywane do działu wysyłki.

W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.